HLEDÁ SE SPONZOR !

SDH Brloh – Muži shání laskavého podnikatele či firmu, kteří by měli zájem sponzorovat náš tým.

Vítáme sponzoring jakéhokoli typu: příspěvek na dopravu, na materiální vybavení. Na oplátku nabízíme reklamu.

V případě zájmu mě kontaktujte na louckyvaclav[at]seznam.cz.

Za každou nabídku budeme velmi vděční.

Děkujeme NADACI AGROFERT - HASIČSKÝ FOND za příspěvek na pořízení hadic na požární sport. Tyto hadice nyní už aktivně používáme a doufáme, že přispějí ke zlepšení našich výsledků.

Vítejte na oficiálních stránkách SDH BRLOH !!!

Vítejte na našich starších, postupně však stále aktualizovanějších, webových stránkách.

Abychom se tedy také představili. Jsme dobrovolní hasiči z Brloha, malebné vesnice ležící na jihu Čech. Od svého založení před více než 700 lety ušel Brloh dlouhou cestu. Stejně tak se pyšní mnohaletou tradicí také místní sbor dobrovolných hasičů, který založit tehdejší starosta obce Matěj Šebelka roku 1884.

Sbor dobrovolných hasičů v Brloze sdružuje kromě zásahové jednotky také soutěžní družstva mladších a starších žáků, družstvo žen a také dvě družstva mužů. Na této stránce bude pozornost věnována právě posledním jmenovaným, družstvům mužů A a B.

Na tomto místě budeme shromažďovat aktuální informace o dění kolem obou týmů. Naleznete tu nejen zprávy o našich výsledcích ze soutěží, kterých se snažíme zúčastňovat co nejvíce, ale také z akcí pořádaných výjimečně. A protože nejsme žádní suchaři, sem tam nahodíme nějaká ta vtipná videa pro pobavení a odreagování.

Další podrobnosti hledejte v menu pod odkazem „O nás“.

Kdyby jste nevěděli jak vypadají skoro profící z Brloha :))

soutěž v Kájově 21.6. 2008

22.06.2008 02:18
    v sobotu jsme byli na soutěži v Kájově, která byla letos naše "již" druhá v rámci Jihočeské ligy. Na tuto soutěž jsme jeli plní očekávání, protože už by jsme chtěli konečne uspět a potvrdit tak nasi snahu. Na soutěž přijelo 12 mužstev mužů a 4 mužstva žen. Tento počet rozhodl, že se...