HLEDÁ SE SPONZOR !

SDH Brloh – Muži shání laskavého podnikatele či firmu, kteří by měli zájem sponzorovat náš tým.

Vítáme sponzoring jakéhokoli typu: příspěvek na dopravu, na materiální vybavení. Na oplátku nabízíme reklamu.

V případě zájmu mě kontaktujte na louckyvaclav[at]seznam.cz.

Za každou nabídku budeme velmi vděční. 

 
Děkujeme NADACI AGROFERT - HASIČSKÝ FOND za příspěvek na pořízení hadic na požární sport. Tyto hadice nyní už aktivně používáme a doufáme, že přispějí ke zlepšení našich výsledků.
 
                                                                                       
 

Vítejte na oficiálních stránkách SDH BRLOH !!!

Vítejte na našich starších, postupně však stále aktualizovanějších, webových stránkách.

Abychom se tedy také představili. Jsme dobrovolní hasiči z Brloha, malebné vesnice ležící na jihu Čech. Od svého založení před více než 700 lety ušel Brloh dlouhou cestu. Stejně tak se pyšní mnohaletou tradicí také místní sbor dobrovolných hasičů, který založit tehdejší starosta obce Matěj Šebelka roku 1884.

Sbor dobrovolných hasičů v Brloze sdružuje kromě zásahové jednotky také soutěžní družstva mladších a starších žáků, družstvo žen a také dvě družstva mužů. Na této stránce bude pozornost věnována právě posledním jmenovaným, družstvům mužů A a B.

Na tomto místě budeme shromažďovat aktuální informace o dění kolem obou týmů. Naleznete tu nejen zprávy o našich výsledcích ze soutěží, kterých se snažíme zúčastňovat co nejvíce, ale také z akcí pořádaných výjimečně. A protože nejsme žádní suchaři, sem tam nahodíme nějaká ta vtipná videa pro pobavení a odreagování.

Další podrobnosti hledejte v menu pod odkazem „O nás“. 

Kdyby jste nevěděli jak vypadají skoro profící z Brloha :))

 

Novinky

Naše Nora slaví dnes svátek !!!

08.07.2008 00:00
   Pro ty, kteří neví kdo je to Nora, tak je to součást našeho týmu. Je to dost důležitá součást, protože bez ní by jsme cvičit nemohli. Pokud stále někdo ještě neví, je možné, že si třeba při soutěžích všimnul na základně modro-žluté krasavice??? ANO přesně tak NORA je naše...
>>

100 návštěv našeho webu !!!

02.07.2008 18:00
A je to tady! Ani ne týden po spuštění stránek na doméně www.hasicibrloh.eu , je zde první meta, kterou jsme překonali. Právě jsme překročili hranici 100 návštěv. Není to zatím nic moc, ale na rozjezd je to docela dobré. Nezbývá nic, než si gratulovat (:
>>

Konkurence!!!

26.06.2008 19:13
  Dnes jsem brouzdal po oblíbených stránkách a narazil jsem na soutěž, která se konala v Úhercích v rámci druhého kola VPK Extraligy ČR v požárním útoku. Jen tak pro zajímavost jsem se díval na výsledné časy a zjistil jsem, že máme co dohánět. Jedná se sice o extraligu, ale kdyby mi někdo...
>>

Nový web byl zapnut....

26.06.2008 10:07
  Hurá už je to tady, právě jsem nasměroval DNS na naší doméně www.hasicibrloh.eu . Web je zatím v zakladní verzi, ale plánuji přidat další nové věci a web tak rozšířit. Speedy (admin) 
>>

Webová prezentace byla spuštěna

26.06.2008 10:00
Toto jsou naše nové stránky.................... Na našem novém a zároveň i prvním webu, budou ty nejnověší informace, včeně výsledků a fotogalerii ze soutěží i jiných (lehce alkoholových) akcí.
>>

Celkové pořadí JCHL

25.06.2008 03:15
  Naše pořadí v celkovém hodnocení JČHL není nic moc, ale my optimistimisti stále věříme v obrat. Navíc máme o 2 soutěže méně. Um  Družstvo Okres 1 2 3 4 5 6 ...
>>
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy