HLEDÁ SE SPONZOR !

SDH Brloh – Muži shání laskavého podnikatele či firmu, kteří by měli zájem sponzorovat náš tým.

Vítáme sponzoring jakéhokoli typu: příspěvek na dopravu, na materiální vybavení. Na oplátku nabízíme reklamu.

V případě zájmu mě kontaktujte na louckyvaclav[at]seznam.cz.

Za každou nabídku budeme velmi vděční. 

 
Děkujeme NADACI AGROFERT - HASIČSKÝ FOND za příspěvek na pořízení hadic na požární sport. Tyto hadice nyní už aktivně používáme a doufáme, že přispějí ke zlepšení našich výsledků.
 
                                                                                       
 

Vítejte na oficiálních stránkách SDH BRLOH !!!

Vítejte na našich starších, postupně však stále aktualizovanějších, webových stránkách.

Abychom se tedy také představili. Jsme dobrovolní hasiči z Brloha, malebné vesnice ležící na jihu Čech. Od svého založení před více než 700 lety ušel Brloh dlouhou cestu. Stejně tak se pyšní mnohaletou tradicí také místní sbor dobrovolných hasičů, který založit tehdejší starosta obce Matěj Šebelka roku 1884.

Sbor dobrovolných hasičů v Brloze sdružuje kromě zásahové jednotky také soutěžní družstva mladších a starších žáků, družstvo žen a také dvě družstva mužů. Na této stránce bude pozornost věnována právě posledním jmenovaným, družstvům mužů A a B.

Na tomto místě budeme shromažďovat aktuální informace o dění kolem obou týmů. Naleznete tu nejen zprávy o našich výsledcích ze soutěží, kterých se snažíme zúčastňovat co nejvíce, ale také z akcí pořádaných výjimečně. A protože nejsme žádní suchaři, sem tam nahodíme nějaká ta vtipná videa pro pobavení a odreagování.

Další podrobnosti hledejte v menu pod odkazem „O nás“. 

Kdyby jste nevěděli jak vypadají skoro profící z Brloha :))

 

Novinky

!!!Bonus na oslavu 500!!!

14.08.2008 10:50
  Jako bonus pro naše věrné návštěvníky přikládám zajímavý telefoní rozhovor, mezi cestujícím a pracovníkem letiště. letiste.wav (1,7 MB)
>>

500 přístupů na náš web !!!

13.08.2008 19:00
  Dnes okolo 17 hodiny jsme dosáhli další mety v počtu přístupů na naše stránky. 500 Přístupů není zas tolik, ale já osobně mám velkou radost. Web nefunguje zas tak dlouho, ale postupem času se naše doména www.hasicibrloh.eu dostává do většiny vyhledávačů. Zkuste si zadat třeba "hasici brloh"...
>>

www.ssppeeddyy.wgz.cz

10.08.2008 11:00
  Včera jsem brouzdal po internetu a nalezl jsem stránky společnosti, která Vám umožní zdarma si vytvořit jednoduché stránky. Je to docela zajímavý projekt, zkusil jsem si tedy vytvořit zkušební stránku. Není to nic těžkého a po 30 minutách máte základ své webovky hotový. Navíc je tu i výhoda,...
>>

FOTO VODA 2008

09.08.2008 20:00
Tak jsem se konečně dostal k fotkám z našeho červencového vodního výletu Vyšší Brod - Zlatá Koruna. Je to trochu pozdě, ale přece. Takže mrkněte do fotogalerie. Za foto patří díky Danče, protože se jako jediná nebála vzít na raft foťák. (:
>>

Soutěž Holubov 26.7. 2008

27.07.2008 00:00
  Máme za sebou další kolo Jihočeské hasičské ligy, které se tentokrát konalo v Holubově. Bohužel, ale náš tým zastihla tato soutěž v době největších dovolených. Odpadl nám celý "předek" plus "aby to nebylo ještě málo" košař. Řešili jsme tedy jak tuto situaci vyřešit. Nakonec nám udělali...
>>

Jedeme na vodu !!! Ahóóóóóóóóójjjjjj !!!!!

17.07.2008 15:00
  Dnes v 18:00, odjíždíme na vodu. V loňském roce jsme tento výlet podnikli poprvé. Nyní jsme už všichni nažhavení na druhé pokračování výletu Vyšší Brod - Zlatá koruna. Loni, tedy v roce 2007 nás jelo celkem 10 na dvou raftech, letos už jsme se trochu rozrostli a jede nás 15 na třech raftech....
>>
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy