HLEDÁ SE SPONZOR !

SDH Brloh – Muži shání laskavého podnikatele či firmu, kteří by měli zájem sponzorovat náš tým.

Vítáme sponzoring jakéhokoli typu: příspěvek na dopravu, na materiální vybavení. Na oplátku nabízíme reklamu.

V případě zájmu mě kontaktujte na louckyvaclav[at]seznam.cz.

Za každou nabídku budeme velmi vděční. 

 
Děkujeme NADACI AGROFERT - HASIČSKÝ FOND za příspěvek na pořízení hadic na požární sport. Tyto hadice nyní už aktivně používáme a doufáme, že přispějí ke zlepšení našich výsledků.
 
                                                                                       
 

Vítejte na oficiálních stránkách SDH BRLOH !!!

Vítejte na našich starších, postupně však stále aktualizovanějších, webových stránkách.

Abychom se tedy také představili. Jsme dobrovolní hasiči z Brloha, malebné vesnice ležící na jihu Čech. Od svého založení před více než 700 lety ušel Brloh dlouhou cestu. Stejně tak se pyšní mnohaletou tradicí také místní sbor dobrovolných hasičů, který založit tehdejší starosta obce Matěj Šebelka roku 1884.

Sbor dobrovolných hasičů v Brloze sdružuje kromě zásahové jednotky také soutěžní družstva mladších a starších žáků, družstvo žen a také dvě družstva mužů. Na této stránce bude pozornost věnována právě posledním jmenovaným, družstvům mužů A a B.

Na tomto místě budeme shromažďovat aktuální informace o dění kolem obou týmů. Naleznete tu nejen zprávy o našich výsledcích ze soutěží, kterých se snažíme zúčastňovat co nejvíce, ale také z akcí pořádaných výjimečně. A protože nejsme žádní suchaři, sem tam nahodíme nějaká ta vtipná videa pro pobavení a odreagování.

Další podrobnosti hledejte v menu pod odkazem „O nás“. 

Kdyby jste nevěděli jak vypadají skoro profící z Brloha :))

 

Novinky

Frýýýstajlooo

21.09.2008 10:44
Velmi šikovný pán, který soutěžil v Superstar, která se konala v Kazachstánu:     Zde již přepracovaná verze. To už neni nic moc:  
>>

!!! Nové dresy !!!

08.09.2008 06:54
A je to tady! Tuto sobotu na soutěži ve Ktiši jsme popvé vyzkoušeli naše nové dresy. Již delší dobu jsme o nákupu přemýšleli, nicméně takový dres není také zrovna levná záležitost. Proto přislo na řadu opět naše "oblíbené" sečení obce Brloh a s tím spojená finanční odměna. Objednávku jsem provedl...
>>

0.05 vteřiny rozhodlo..... :(

07.09.2008 17:02
Včera jsme byli na soutěži ve Ktiši, která se pořádala v rámci Prachatické hasické ligy. Bylo to pro nás příjemné zpestření, protože se zde cvičí dle pravidel PS. K dispozici byla tedy jednotná mašina s přetlakovým ventilem a běhalo se na "široké hadice" . Na soutěži bylo 7 družstev mužů a my jsme...
>>

Ostravak Ruda - Hepy Kurde

04.09.2008 22:22
Pro ty co by Rudu neznali, proslavil se hlavně v soutěži X FACTOR. Zde sice moc daleko nepostoupil, ale i tak se stal "slavným". Lidé ho znají hlavně díky jeho předělávkám známých písniček. A jak mu to jde? O tom se můžete nyní přesvědčit a svůj názor napsat do "DISKUZE"...
>>

Zlatá Bára = Čtvrtá sestra

30.08.2008 11:51
  Během srpna asi nikomu neuniklo, že se konaly XXIX. letní olympijské hry v Pekingu. Vím, že zrovna olympijáda nemá s hasičema moc společného. Jenže tato událost, která se koná jednou za čtyři roky, zasáhne prostě každého. Mě osobně asi nejvíc zaujal výkon naší oštěpařky Barbory Špotákové,...
>>

!!! Gameska !!!

19.08.2008 03:30
Občas každý potřebujeme odreagování a tak jsem pro naše návštěvníky připravil zajímavou online hru z hasičského prostředí. Tak šup už stačí jen kliknout a hrajete (: clients.wmteam.de/draeger/firefighter_en/index_fmx.php   PS: Své skóre můžete psát do "diskuze" ať víme kdo je nejlepší.
>>
<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy