Vydařený víkend!

30.06.2013 19:47

 

O tomhle prostě nejde nenapsat článek!

Tento víkend jsme vyrazili na pouťovou soutěž do Nové Vsi jak je již popsáno v rubrice "Soutěže". A to s čím se prostě po dlouhé době musíme pochlubit je právě to umístění! I když jsme tedy nedosáhli na 1. místo, tak jinak jsme obsadili celý "Stupeň vítězů" a to je přece pro nás krásný úspěch! :)
Důležité pro nás také je, že jsme se konečně dali tak trochu dohromady a scházíme se v takovém počtu, který by jsme si přibližně představovali... Pomohl nám k tomu příchod nového člena, který nejspíš viděl výsledky a chtěl jít za lepším! Takže vítej! ;D

No co dodat nakonec? Asi to, že by jsme si tyto umístění rádi udrželi (i když už "nemáme" téměř místo na poháry :D) ale je pořád potřeba trénovat na lepší časy, protože tyto časy jsou stále na nás no dá se říct... katastrofální... :) Naštěstí další soutěž jsou sklopky ;D

 

byVL

 

Zpět

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy