Uplynulý víkend..

20.05.2013 18:00

 

Tak jsem tu opět!

Snad Vám nebude vadit že Vás budu takhle často spamovat :) Avšak Vás musím poinformovat co se stalo tento víkend.
Na sobotu večer jsme si naplánovali, jak bylo již zmíněno, trénink na hřišti. Bohužel některé změny v týmech jsme nemohli tak úplně vyzkoušet protože byly nějaké absence a zranění, za to změny na základně proběhly. Vymysleli nebo spíše okoukali jsme nové rozestavení kotoučů pro proudaře, aby byli ještě rychlejší! Sliboval jsem Vám sice z toho všeho video, ale byly nějaké technické problémy... (po pár nepovedených útocích jsme se rozhodli videa raději nezveřejňovat...) ;D

Tak příště už určitě ! Pokud technika dovolí...

V neděli v poledne jsme vyrazili téměr celý tým, se trochu vyřádit na painballové hřiště, samozřejmě za odměnu! Muška byla ze začátku mizerná, ale časem jsme se dá se říct zlepšili. Stromů jsme však trefili nepočítaně, ale Veverky to neodnesly skoro vůbec... Na konci hry jsme spočítali modřiny, nahlásili cucfleky na krku a jeli do Brloha na západ. Tak to byl asi celý náš víkend, tak zase příště ;D

 

byVL

Zpět

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy