Konec sezóny a očekávání další!

21.11.2014 18:19

Zdravíme fanoušky!

Tak je to za námi, naše sezóna skončila... Ač byla všelijaká, tak jsme ji zvládli a na nějakých soutěžích si dokázali že to jde. :) Snad to v nadcházející sezoně bude jen lepší a budou o přední příčky bojovat oba brložské týmy! První krok pro tento cíl už jsme udělali, a to odeslání Nory na aktualizování na Noru 2.0 :))
Tak dále... Podzimní ukončení nebylo jiné než povedené. Ať už pořádání tradiční soutěže či návštěva Velešínské "Dostřikné". My samozřejmě budeme ukončovat sezonu a poté jí zase začínat víkend co víkend, v tom vás určitě nezklameme. ;D Avšak když už se bude blížit jaro začneme přípravu v plném proudu, tak se máte na co těšit! :)

Děkujeme za podporu v sezóně a na jarních soutěžích nashle. ;)

 

 

 

 

byVL

 

Zpět

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy