Jedeme na OKREEEEES !!!

27.05.2009 22:30

 

V letošním roce se jako tým SDH BRLOH opět vracíme na mužský Plamen, který se koná jako už tradičně v Kaplici. V předešlých dvou letech nás nikdy nebylo dost, protože přebory jednotlivců a štafetu 4/100 metrů musí cvičit alespoň 8 členů. Letos jsme konečně spojili mužstvo mužů a dorostenců, tudíž je nás dost. Každopádně tréninky nezačali zrovna ideálně a sám už jsem nevěřil, že někam pojedeme. Nakonec to ale vypadá dobře a 30.května 2009 vyrážíme, tak doufejme že se nám bude dařit. Co se mě týče výsledek neni tak důležitý, já si jen přeji, aby jsme neudělali ostudu. :)

Tak nám držte palce a kdyby se chtěl někdo přijet podívat soutěž začíná v sobotu v 9:00 na hřišti v Kaplici. (hned vedle koupaliště)

 

PS: foto a výsledky dodám v průběhu příštího týdne.

Zpět

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy