Zlatá Bára = Čtvrtá sestra

30.08.2008 11:51

 

Během srpna asi nikomu neuniklo, že se konaly XXIX. letní olympijské hry v Pekingu. Vím, že zrovna olympijáda nemá s hasičema moc společného. Jenže tato událost, která se koná jednou za čtyři roky, zasáhne prostě každého. Mě osobně asi nejvíc zaujal výkon naší oštěpařky Barbory Špotákové, která posledním hodem získala zlato. Zaujal mě i kvůli sázce (dohodě) s tuzemskou kapelou Tři sestry. (mimochodem oblíbená kapela Báry) Kapela slíbila Špotákové písničku, pokud vyhraje a získá zlato. Tak se taky stalo a nyní je na světě nová píseň "Čtvrtá sestra" , kde je potřeba si všimnout i originálního komentáře komentátora z Finska.

Tak přeji příjemný poslech:

Přímý odkaz je zde: https://www.youtube.com/watch?v=2DWGuRPmy-o

 

Zpět

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy