0.05 vteřiny rozhodlo..... :(

07.09.2008 17:02

Včera jsme byli na soutěži ve Ktiši, která se pořádala v rámci Prachatické hasické ligy. Bylo to pro nás příjemné zpestření, protože se zde cvičí dle pravidel PS. K dispozici byla tedy jednotná mašina s přetlakovým ventilem a běhalo se na "široké hadice" .

Na soutěži bylo 7 družstev mužů a my jsme byli na řadě jako 6. Postupem času se ukázalo, že za čas okolo 27 sekund se budou dostávat poháry...

Po menších problémech s košem jsme dokončili útok v čase 27.94 s , což v tu dobu bylo jasné třetí místo. Jenže sedmý tým v pořadí udělal čas 27,28 s, zajistil si první místo a nás odsunul na celkovou "bramborovou pozici". To by nebylo nic hrozného, jenže od třetího místa nás dělilo pouhých 5 setin vteřiny. Třetí měl totiž čas 27,89 sekundy. Ten kdo již někdy požární útok běžel asi uzná, že 5 setin neni nic... Stačilo trochu lépe odstartovat, sestříknout, nebo natočit koš a mohlo to vyjít.

Nu co se da dělat!!!! Nicméně mně docela pravidla PS zaujala, soutěže jsou totiž krásně vyrovnané....................

Zpět

Vyhledávání

© 2011 - 2014 copyright by speedy